Увійти| Реестрація

Лекція Косплей душі

Лекція Косплей душі
Лекція Косплей душі Лекція "Косплей душі: фан-фікшн як різновид мережевої літератури"

У кожної людини, зануреної у світ історій, фільмів, аніме, коміксів, манги, літератури, комп'ютерних ігор, серіалів і т. і. - обов'язково є улюблені твори. Багато з них до того ж мріють створювати власні твори. А може, вже й створюють, тільки от не все відразу виходить. Як зробити так, щоб виходило? Як не здатися на шляху до своєї мрії? Чи вірно твердження, що вся література вторинна, і чи допоможе початківцям авторам прагнення до оригінальності? Як знайти людей, які оцінять твори молодого автора і дадуть миттєвий зворотній зв'язок? І як з усім цим пов'язано творчість фанатів?
Про це ви дізнаєтесь на лекції «Косплей душі: фан-фікшн як різновид мережевої літератури», яку прочитає Базь Любов, літератор за освітою, лауреат конкурсу «Смолоскип» 2013 року, автор понад 1000 художніх творів розміром від розповіді до роману.

Про лектора:
Базь Любов, літератор за освітою. Випускниця Києво-Могилянської академії, створює сюжети понад 20 років. Веде творчий блог під логіном Laora на ресурсі дайре.ру, публікує свої художні твори в Інтернеті під логіном Ellfella. Автор понад 1000 прозові творів розміром від розповіді до роману, в тому числі - фанфікшена. Лауреат конкурсу "Смолоскип" 2013 роки за роман "De Profundis". У 2017 році у автора вийшов роман "Vivat Academia!" В жанрі "дарк фентезі".