Увійти| Реестрація

Na`Vi і CyberZone - що нового підготував довгоочікуваний фестиваль WEGAME

Na`Vi і CyberZone - що нового підготував довгоочікуваний фестиваль WEGAME
Na`Vi і CyberZone - що нового підготував довгоочікуваний фестиваль WEGAME Очікуваний всіма геймерами фестиваль WEGAME, присвячений віртуальним розвагам, - пройде 16-17 квітня на території НСК «Олімпійський».
Для фанатів відеоігор організатори підготували насичену дводенну програму: величезна кількість презентацій, конкурси, турніри, цінні призи та багато-багато іншого.
В рамках фестивалю буде організована кіберзона для любителів інтерактивних змагань. Її офіційним партнером стане команда Natus Vincere, або просто Na`Vi. Це кіберспортивний клуб, який займає лідируючі позиції на світовій арені. За п'ять років існування Na`Vi його команди багато разів завойовували і захищали титули чемпіонів світу в різних дисциплінах, а також встановили кілька світових рекордів, діючих і зараз.
Представники команди виступлять на лекторії WEGAME 2016 з практичними порадами, як стати майстром віртуального спорту. Крім того, всі відвідувачі отримають шанс виграти цінні тематичні призи від Na`Vi.
Основну підтримку в організації справжнього кіберпростору надасть найкрутіший інтерактивний клуб в Києві - CyberZone. Разом з Na`Vi вони створять кращі умови для проведення захоплюючих баталій у віртуальному просторі.

НЕ пропустіть! 16-17 квітня 2016- го, НСК «Олімпійський». Головна подія року в світі ігор. Приходьте і переконайтеся самі!
Реєстрація на турнір (Counter-Strike, Dota2, Warcraft): wegame.com.ua/ru/post/nachalas-registratsiya-na-turnir-wegame-43117